Just Build It
Kõik tooted

HÜDROISOLATSIOONIMASTIKS SISETINGIMUSTESSE KIILTO FIBERGUM 14KG

90.19 / TK

65 laos

+

Toote Kirjeldus

Fibergum hüdroisolatsioonimastiks sisetingimustesse

Kiudtugevdatud ühekomponentne hüdroisolatsioonimastiks, mis paigaldatakse vannitubade, saunade jms niiskete ruumide seina- ja põrandaplaatide alla..

Omadused

Kiudtugevdatud

Ühekomponentne

Kasutamise üksikasjad

Kasutusalad:Kiilto Fibergum on kasutusvalmis kiudtugevdatud hüdroisolatsioonimastiks, mis paigaldatakse vannitubade, saunade jms niiskete ruumide seina- ja põrandaplaatide alla. Ei sobi kasutamiseks kohtades, mis on pidevalt vee all (näiteks basseinid) või juhul kui temperatuur tõuseb üle +60 °C (näiteks sauna leiliruumi seinad). Aluspind peab olema kuiv, imav, tolmuvaba ja tasane. Kõik nakkumist halvendavad materjalid tuleb eemaldada. Kontrolli konstruktsiooni ja aluspinna sobivust hüdroisolatsiooni ning plaatide paigaldamiseks. Põrandaküte tuleb paigaldada hüdroisolatsioonimastiksi alla jäävasse betooni või põranda tasanduskihti, et see ei jääks hüdroisolatsiooniga otsekontakti. Kiilto Fibergumi sobivus levinumat tüüpi põrandatrappidega on katseliselt kontrollitud ja heaks kiidetud. Sobivuse kontrollimiseks võite konsulteerida meie tehnilise toe või põrandatrapi tarnijaga.

Aluspind: Niiskes ruumis kasutatav betoon, tellised, tsemendipõhised tasandussegud ja ehitusplaadid.

Kasutusjuhis: Seinad:
Lihvige ebatasased pinnad ja tasandage märga ruumi sobiva Kiilto seinapahtliga. Kuivad ja imavad seinapinnad tuleb enne hüdroisolatsioonimastiksi pealekandmist kruntida Kiilto Fibergum Primer nakkedispersiooniga vastavalt juhistele.
Hüdroisolatsioonimastiksit tuleb alati enne kasutamist segada. Kandke kõigepealt Fibergum seinte vertikaalnurkadesse, kruvipeadele, ehitusplaatidele ning muudele ühendus- ja liitekohtadele. Suruge Kiilto nurgatugevduslint või valmis nurgatükk kohe värskele Fibergumi kihile ja katke see veel kord hüdroisolatsioonimastiksiga. Veenduge, et tugevduskangas oleks läbinisti kastunud . Toru läbiviigu jaoks tuleb lõigata u 10 × 10 cm tugevdustükk ja selle keskele auk, mille läbimõõt on u 4 mm väiksem kui toru läbiviigu välisläbimõõt, või kasutada valmis läbiviigu tugevdustükki. Suruge läbiviigu tugevdustükk värskele hüdroisolatsioonimastiksile ja veenduge, et see oleks läbinisti märgunud. Rullige Fibergum kogu pinnale, mille soovite teha veekindlaks, ning laske kuivada u 2 h (värvimuutuseni). Kandke pinnale teine kiht Fibergumi ja laske kuivada vähemalt 6 h (värvimuutuseni). Kontrollige hüdroisolatsioonikihi tugevust ja lisage mastiksit õhukestesse ja/või poorsetesse kohtadesse ning laske kuivada. Seina hüdrosiolatsioonikihi paksus peab olema vähemalt 0,4 mm. Alustage seina plaatimist teisest reast, põrandalt vähemalt 10 cm kõrguselt. Paigaldage seinaplaadid Kiilto plaadiseguga. Peale plaadisegu kuivamist vuukige plaadid Kiilto vuugitäidisega ning kasutage Kiilto sanitaarsilikooni vertikaalnurkade ja läbiviikude tihendamiseks.
Põrandad:
Lihvige ebatasased aluspinnad ja tasandage märga ruumi sobiva Kiilto põrandatasandusseguga. Kuivad ja imavad põrandapinnad tuleb enne veetõkke pealekandmist kruntida Kiilto Fibergum Primer nakkedispersiooniga vastavalt juhistele.
Hüdroisolatsioonimastiksit tuleb alati enne kasutamist segada. Kandke Kiilto Fibergum horisontaalnurkadesse ja läbiviikude ümber ning suruge Kiilto nurgatugevduslint või valmis nurgatükk kohe värskele hüdroisolatsioonimastiksile. Kandke tugevduslindile kiht Fibergumi. Veenduge, et tugevduslint oleks korralikult läbi kastunud. Enne hüdroisoleerimist asetage trapi kohale, eelnevalt krunditud pinnale Kiilto Iseliimuv Trapitugevdustükk ja hõõruge hoolikalt kinni. Kandke pintsliga trapitugevdustüki äärtes olevale tugevduskangale Fibergumi. Kasutada võib ka Kiilto Trapitugevdustükke (2 tk): asetage trapitugedustükk põrandale ja kandke sellele Fibergumi, seejärel asetage sellele teine trapitugevdustükk ning pintseldage samuti Fibergumiga üle. Lõigake trapi kohale ümmargune, u. 60 mm trapi siseläbimõõdust väiksem ava. Suruge pingutusvõru ettevaatlikult kohale. Kandke kiht Fibergumi kogu isoleeritavale põrandapinnale. Laske kuivada u. 2 tundi (värvimuutus). Kandke teine kiht Fibergumi ülestõstete ja põranda pinnale ja lase kuivada vähemalt 6 tundi (värvimuutus). Kontrollige hüdroisolatsioonikihi piisavat paksust ja kandke mastiksit õhukestesse ja/või poorsetesse kohtadesse ning laske kuivada. Hüdroisolatsioonikihi paksus põrandatel peab olema vähemalt 0,5 mm. Kinnitage põrandaplaadid Kiilto plaatimisseguga. Vuukige plaadid Kiilto vuugitäidisega. Tihendage vertikaal- ja horisontaalnurgad ning läbiviigud Kiilto Sanitaarsilikooniga.

Keskkond ja ohutus: Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid.

Tehniline informatsioon

Tehniline info (PDF)

Ohutusalane teave

Ohutusalane teave (PDF)

Üksikasjalikuma nõu saamiseks võtke ühendust:
Kiilto Eesti OÜ
Läike tee 4
75312
Rae vald
(+372) 60 31 900

Ostunimekirjast suuname teid Espaki e-poodi ostu vormistama

Soodushinnad kehtivad Espaki kliendikaardi olemasolul.

Kaal 14.2 kg
Mõõtmed 240 × 210 × 360 mm
Kasutustemperatuur

+15…25 °C

Kaubamärk

KIILTO EESTI OÜ

Hooldustemperatuur

kuni +60 °C

Kulu

Põrandad: min 0,8 l/m² (2 kihti) Seinad min 0,6 l/m² (2 kihti)

Kuivamise kiirus

u 2 h (1.kiht), u 6 h (2. kiht)

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Omadused
Kaal 14.2 kg
Mõõtmed 240 × 210 × 360 mm
Kasutustemperatuur

+15…25 °C

Kaubamärk

KIILTO EESTI OÜ

Hooldustemperatuur

kuni +60 °C

Kulu

Põrandad: min 0,8 l/m² (2 kihti) Seinad min 0,6 l/m² (2 kihti)

Kuivamise kiirus

u 2 h (1.kiht), u 6 h (2. kiht)

Kommentaarid

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Tootja süsteemikohased tooted

+ Lisa ostunimekirja

Kogus

+
+ Lisa ostukorvi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo

Võta ühendust

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?