Just Build It

Meist

Just Build It on loonud uudse ehitusmaterjalide otsingu- ja infosüsteemi, mis põhineb interaktiivsel hoone mudelil, kus tooteid ja lahendusi saab mugavalt leida kasutuskoha järgi. Interaktiivses hoone mudelis „ringi jalutades“ ja huvipakkuva ehitise osa välja valides, avaneb selle detailsem 3D fragment, millelt on leitavad selle töö tegemiseks vajalikud tooted. Kui sobilik toode valitud, saab selle ostunimekirja panna ja meie partneri e-poes ostu sooritada.

 Idee sai alguse 2014 aastal kui ettevõtte asutaja Veigo Kallaste murdis pead, kuidas teha ehitamine ja õigete ehitustoodete valimine inimestele lihtsamaks. Töötades toona rahvusvahelises ehitusmaterjalide tootmise ja müügi ettevõttes, oli tema roll muuhulgas ka see, et ehitustooteid kliendini viia nii, et kõik saaksid täpselt aru, milleks need tooted mõeldud on ja millist toodet ühel või teisel juhul kasutama peaks. Kuna Veigo oli eelnevalt tegelenud ka ehituse juhtimise ja omanikujärelevalvega, siis küsiti temalt tihti nõu. Tekkis küsimus- kuidas anda nõu võimalikult paljudele inimestele? Oli selge, et seda ei saa teha vanal moel, konsulteerides telefonitsi või e-kirja teel. Ainuke võimalus jõuda võimalikult paljude inimesteni on digitaalne maailm. Tuleb luua keskkond, kus saaks lihtsa vaevaga tekkinud küsimustele vastused. Samal ajal märkas Veigo toona, kuidas tema kümneaastane poeg mängis arvutis Minecraft ja Simcity mängusid. Ta nägi, kuidas poeg ehitab ilma igasuguste erialaliste teadmisteta maju ja elukeskkonda. Lihtsalt võtab õiged klotsid ja paneb maja kokku. Veigo mõtles, et just nii intuitiivne ja lihtne peakski tulevikus ehitamine ning selle planeerimine olema. Oli selge, et kui toona 16-23 aastased ka neid mänge mängivad, siis viie aasta pärast on nad päris maailmas ning ootavad sarnast mängulisust ja lihtsust. Eelkirjeldatud kogemused ja tõdemused andsidki tõuke uue lahenduse sünnile.

Oleme nüüdseks kaardistanud erinevad teemad, mis võiksid inimesi ehitamise juures toetada. Esimese lahendusena, kõigist nendest lahendamist vajavatest teemadest, valisime ehitusmaterjalide valiku lihtsustamise teema. Tulevikus on plaan erinevaid interaktiivseid tööriistu juurde tuua.

 Kasutades õigeid lahendusi ja materjale on võimalik ehitada energiatõhusalt, keskkonnasäästlikult, kuluefektiivselt ja nõuetekohaselt, tagades seejuures tervisliku elukeskkonna.

Just Build It

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo

Võta ühendust

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?