Just Build It

Meist

Just Build It on loonud uudse ehitusmaterjalide otsingu- ja infosüsteemi, mis põhineb interaktiivsel hoone mudelil, kus tooteid ja lahendusi saab mugavalt leida vastavalt kasutuskohale. Interaktiivses hoone mudelis saab kasutaja „ringi jalutades“ hõlpsasti leida huvipakkuvat ehitise osa ning avada detailse 3D fragmendi, millelt on võimalik leida selle töö tegemiseks vajalikud tooted. Kui sobiv toode on valitud, saab selle lisada ostunimekirja ning sooritada ost meie partneri e-poes.

Meie missiooniks on aidata inimestel leida õige ehitustoode ja lahendus planeeritava töö tegemiseks.

 Idee sai alguse 2014 aastal kui ettevõtte asutaja Veigo Kallaste murdis pead, kuidas teha ehitamine ja õigete ehitustoodete valimine inimestele lihtsamaks. Töötades toona rahvusvahelises ehitusmaterjalide tootmise ja müügi ettevõttes, oli tema roll muuhulgas ka ehitustooteid kliendini viia nii, et kõik saaksid täpselt aru, milleks need tooted mõeldud on ja millist toodet ühel või teisel juhul kasutama peaks. Kuna Veigo oli eelnevalt tegelenud ka ehituse juhtimise ja omanikujärelevalvega, siis küsiti temalt tihti nõu. Tekkis küsimus – kuidas anda nõu võimalikult paljudele inimestele? Oli selge, et seda ei saa teha vanal moel, konsulteerides telefonitsi või e-kirja teel. Ainuke võimalus jõuda võimalikult paljude inimesteni on digitaalne maailm. Tuleb luua keskkond, kus saaks lihtsa vaevaga tekkinud küsimustele vastused.

Samal ajal märkas Veigo, kuidas tema kümneaastane poeg mängis arvutis Minecrafti ja Simcity mängusid, kus ta ehitab maju ja elukeskkonda ilma igasuguste erialaliste teadmisteta, lihtsalt valides õiged klotsid ja paneb maja kokku. Veigo mõtles, et just nii intuitiivne ja lihtne peakski tulevikus ehitamine ning selle planeerimine olema. Oli selge, et kui toona 16-23-aastased ka neid mänge mängivad, siis viie aasta pärast on nad päris maailmas ning ootavad sarnast mängulisust ja lihtsust. Eelkirjeldatud kogemused ja tõdemused andsidki tõuke uue lahenduse sünnile.

Kasutades õigeid lahendusi ja materjale on võimalik ehitada energiatõhusalt, keskkonnasäästlikult, kuluefektiivselt ja nõuetekohaselt, tagades seejuures tervisliku elukeskkonna.

Just Build It

Võta ühendust

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?