Just Build It

Oleme lisanud uue ehituslahenduse, millel on kasutusel mitu head nime: Soojusisolatsiooni liitsüsteem (SILS), Õhekrohvisüsteem, Fassaadikrohvi süsteem, External Thermal Insulation Composite System (ETICS), Soojustatud krohvitud fassaad jne.

Krohvitööd Õhekrohvi fassaad

Õhekrohvi paigaldamise tööd tasub usaldada sellega igapäevaselt tegelevate inimeste või firma hooleks. Need tööd eeldavad suurt vilumust ja nõuete ning juhendmaterjalide tundmist.

Meie keskkond näitab teed õigete ehitusmaterjalide poole ja on siinkohal pigem informatiivne. Fassaadi lahendused on rangelt nõuetega reguleeritud ja neid tuleb järgida. Tuleb jälgida konkreetsele objektile esitatavaid nõudeid ja projekti kui ka tootjate süsteemikohaste toodete juhiseid. Näiteks ei pruugi säilida garantii toodetele kui olete kasutanud tootja süsteemi mittekuuluvaid tooteid. Samuti tuleb konkreetse hoone põhiselt hinnata tuleohu nõudeid (tuleohutusklass, kasutusviis, ehitusprojekt, seadusandlus), need seavad piiranguid ka erinevate materjalide kasutamisele (kas on lubatud EPS või mineraalvill jne.)

Vaata meie lahendust ja sellega seotud materjale siit: https://justbuildit.eu/ehituslahendused/#krohvitud-fassaad-sils-etics

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo

Võta ühendust

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?