Just Build It

Niiskete ruumide seinte plaatimine ja veetõke. Kuidas teha plaatimistöid. Kuidas teha hüdroisolatsiooni. Milliseid tooteid kasutada plaatimistööde tegemiseks. Seina plaatimise lahendust tuleb vaadata koos põranda plaatimise lahendusega. Põranda ja seina liitekohad ja tööde õige järjekord mängivad nõuetekohase tulemuse saavutamisel olulist rolli. Niiskete ruumide seinte plaatimise puhul tuleb eristada kahte lahendust: hüdroisolatsiooniga ja ilma hüdroisilatsioonita.

Hüdroisolatsioon Plaatimistööd Seinte plaatimine Veetõke

Seina plaatimise lahendust tuleb vaadata koos põranda plaatimise lahendusega. Põranda ja seina liitekohad ja tööde õige järjekord mängivad nõuetekohase tulemuse saavutamisel olulist rolli. Niiskete ruumide seinte plaatimise puhul tuleb eristada kahte lahendust: hüdroisolatsiooniga ja ilma hüdroisilatsioonita. Hüdroioslatsioon on niiskes ruumis reeglina alati kasulik plaatide alla paigaldada. Kindlasti tuleb veetõke paigaldada nende pindande alla mis on kokkupuutes veega, nagu näiteks dušinurgas, vanniga külgnevad seinad, valamu tagune osa jne. Hüdroisolatsiooniga seina plaatimise lahenduse kohta ja seal kasutatavatest materjalidest leiad infot siit. Kui otsest veega kokkupuudet ei ole, siis vali lahendus siit. Mõlema niiske ruumi plaatimise lahenduse puhul tuleb aluspindade tasandamisel kasutada niiskesse ruumi mõeldud krohvisegusid. Veega kokkupuutuvate plaaditavate pindade puhul kasutatakse hüdroisolatsiooni aga muudes seinte osades minimaalselt niiskustõket.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo

Võta ühendust

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?