Just Build It
Kõik tooted

Terrassiõli Thermory 2,5L tumepruun

67.00 / TK

26.80€ / L

44 laos

+

Toote Kirjeldus

Thermory tumepruun õli puitpindade, eelkõige termotöödeldud saarepuidu hoolduseks

Thermory® õli on valmistatud veebaasil ja on peaaegu lõhnatu ning annab puidule tumepruuni termosaarelaadse tooni. Sobib kasutamiseks nii väli- kui ka sisetingimustes (terrassid, terrassimööbel, jne).Õli imendub kiiresti ning reguleerib niiskuse liikumist puidus. Õlitatud pind jääb sametjas.

Katvus: 120–160 ml / m2 kahe õlituskorra puhul (sõltub kasutatud puuliigi imavusomadustest). Enne kasutamist loksutage ja segage korralikult.

Õli võib kanda ainult puhastele, tasastele, tolmuta ja rasvata pindadele. Enne laudade õlitamist tehke katse väikesel puidutükil. Soovitame kinni pidada õlitootja poolt esitatud juhistest.

Värvitooni intensiivsus sõltub laua kvaliteedist, puuliigist, pealekandmisviisist ja puidu niiskustasemest. Puidu niiskus ei tohi ületada 20%.

Kandke õhuke kiht õli ja üleliigne õli eemaldage koheselt. Õli kuivab tavatingimustes ligikaudu 3 tundi. Teise õlikihi pealekandmisega ei tohiks aga alustada enne 8 tunni möödumist. Optimaalne viimistlemis- ja kuivamistemperatuur on +15 – +30 C°, minimaalne kuivamistemperatuur on +5 C°. Ebasoodsates ilmastikutingimustes (kõrge õhuniiskus, madal temperatuur) võib kuivamine võtta märgitust enam aega.

Thermory® termotöödeldud terrassilauad ei vaja tingimata pinna viimistlemist. Sarnaselt iga puiduga vananeb ka termotöödeldud puit loomulikult aja jooksul hõbehalliks. See protsess algab kohe ja olenevalt UV kiirguse mõjust võtab aega mõnest kuust kuni aastani. See ei muuda termotöödeldud puitu vähem vastupidavaks kõdunemisele. Regulaarne puhastus muudab terrassi kauakestvamaks. Soovitame terrassi puhastada ja hooldada kevadeti, enne suve algust.

Ostunimekirjast suuname teid Puumarketi e-poodi ostu vormistama

Saadavus osakonnas

Männiku, Mustamäe, Pärnu, Rakvere, Tartu

Värvitoon

Tumepruun

Kaubamärk

Thermory välitooted

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Omadused
Saadavus osakonnas

Männiku, Mustamäe, Pärnu, Rakvere, Tartu

Värvitoon

Tumepruun

Kaubamärk

Thermory välitooted

Kommentaarid

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Võta ühendust

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?