Just Build It
All products

KRUNTVÄRV CERESIT CT-16 10L

30.38 / TK

111 in stock

+

Product Description

CT 16 Kruntvärv

Sünteetiliste vaikude dispersioon õhukesekihiliste krohvi-, pahtli- ja värvipindade kruntimiseks.

Omadused

Parem nake aluspinnaga

Veekindel

Väga hea katvus

Kasutusvalmis

Kasutamise üksikasjad

Kasutusala: Ceresit CT 16 hõlbustab õhukeste silikaatkrohvikihtide ning sise- ja välistingimustes kasutatava krohvisegude pealekandmist. Soovitatakse sarrustuskihtide kruntimiseks Ceresit Ceretherm ETICS-süsteemide (krohvitud väliste soojusisolatsioonisüsteemide) ja traditsiooniliste krohvide puhul. Värviga CT 16 võib katta puitkiud- ja kipskartongplaate, kipskrohvi, igat tüüpi betooni ja tugevaid värvikihte. CT 16 krundina kasutamisel väheneb pinna imavus tunduvalt, mis väldib pinnakatte liiga kiiret kuivamist. Värvis sisalduvad peened täiteained muudavad krunditud pinna karedaks ja kriimustuskindlaks. Kuna pindala suureneb, paraneb krohvi, pahtli ja värvi nake. Toode on hea katvusega, muutes pinna ühtlaseks ja vältides värvitud akrüül-, mineraal- ja silikoonkrohvil plekkide tekkimist.

Aluspinna ettevalmistus: Värvitavad pinnad peavad olema tasased, jäigad, kuivad ja puhastatud naket takistavatest ainetest (määrdeõlid, bituumen, tolm jne). Määrdunud kohad ja nõrgad kihid, samuti vanad liim- või lubivärvikihid tuleb eemaldada. Pinda pesta surveveega, millele on lisatud puhastusvahendit CT 98. Krohvipinna kahjustused ja augud täidetakse pahtliga CT 29. Imavad pinnad (näit. kipskrohv, puitlaastplaadid või immutamata kipskartongplaadid) krunditakse eelnevalt CT 17-ga ja lastakse umbes 2 tundi kuivada.

Tööde käik: Pakendi sisu segatakse läbi. Ärge kasutage roostes nõusid ega tööriistu. Värvi ei tohi lahjendada! CT 16 kantakse peale rulli või pintsliga ühe ühtlase kihina. Kuivamisaeg on umbes 3 tundi. Tööriistad saab puhtaks veega ja ka värsked värviplekid saab ära veega.

Tähelepanu: Värvimise ajal peab õhu ja töödeldava pinna temperatuur olema + 5° kuni + 25°C ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvi silma sattumisel loputage veega ja pöörduge arsti poole. Tekstis esitatud toimivusomadusi on kirjeldatud toote toimivusdeklaratsioonis.

Tehniline informatsioon

Tehniline info (PDF)

Ohutusalane teave

Ohutusalane teave (PDF)

Üksikasjalikuma nõu saamiseks võtke ühendust:
Henkel Balti
Sõbra 56 B
51013
Tartu
+ 372 7305800

Weight 15.36 kg
Dimensions 292 × 292 × 221 mm
Kasutamistemperatuur

+ 5° kuni + 25°C

Kaubamärk

HENKEL BALTI OÜ

Orienteeruv materjalikulu

sõltuvalt aluspinna siledusest ja imavusest 0,2 – 0,35 l/m² kohta

Kuivamisaeg

umbes 3 tundi

Comments

Add a comment

Properties
Weight 15.36 kg
Dimensions 292 × 292 × 221 mm
Kasutamistemperatuur

+ 5° kuni + 25°C

Kaubamärk

HENKEL BALTI OÜ

Orienteeruv materjalikulu

sõltuvalt aluspinna siledusest ja imavusest 0,2 – 0,35 l/m² kohta

Kuivamisaeg

umbes 3 tundi

Comments

Comments

Add a comment

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Save preferences More info

Get in touch

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?