Just Build It
All products

VUUGITÄIDIS KIILTO 30 BEEŽ 3KG

10.74 / TK

5 in stock

+

Product Description

Kiilto Vuugitäidis

Veekindel, CG2-klassi vuugitäidis keraamilistele ja klinkerplaatidele seintele ja põrandatele. Sobib ka välistingimustes kasutamiseks. Vuugi laius 1–6 mm. Tsemendialusel.

Omadused

Vuugi laius 1–6 mm

Sobib küttega põrandatele

Kasutamise üksikasjad

Kasutusalad: Kiilto Vuugitäidis on heitkoguste kategooria M1 vuugitäidis keraamilistele ja klinkerplaatidele ning muudele keraamilistele materjalidele. Vuugi laius 1–6 mm. Vuugi sügavus vähemalt 3 mm.

Kasutusjuhis: Vuukida saab 5 h kuni 3 päeva pärast plaatimist olenevalt plaadisegust, aluspinnast ja keskkonna tingimustest.
Vuukimise ajal peab aluspinna, vuugitäidise ja plaatide temperatuur olema üle 5 °C. Põrandaküte tuleb lülitada välja u 24 h enne plaatimise alustamist ja selle võib uuesti sisse lülitada u 1 nädal pärast plaatimist. Enne ruumi/ala kasutuselevõtmist tuleb lasta vuugitäidisel kuivada vähemalt 24 h. Ei sobi alaliselt vee all olevate alade jaoks (nt basseinid).
Segamine: valage 10 kg vuugitäidist Kiilto Saumalaasti külma, puhtasse vette ja segage elektrilise segumiksriga. Laske 10–15 min vees lahustuda ja segage uuesti. Segu tuleb kasutada ära 2–3 tunni jooksul.
Vuukide täitmine: kandke segu kummilabidaga diagonaalselt vuukidele, täites need tugevalt vajutades seguga. Laske kuivada, kuni segu ei kleepu enam sõrmede külge (seinaplaatide puhul 15–30 min, põrandaplaatide puhul 30–60 min) ja seejärel puhastage niiske svammiga. Liiga varajane puhastamine või liigse vee kasutamine võib muuta vuukide värvi. Asendage must pesuvesi regulaarselt puhtaga, et saada ühtlasemad vuugid ja vähendada lubjajääkide kogunemist. Vuuke on puhastamise ajal lihtne viimistleda ja tihendada näiteks puupulgaga. Kui segu on kuivanud, puhastage pind kuiva lapi või puuvillatombuga. Pärast viimast puhastamist niisutage vuuke 24 tunni jooksul 1–3 korda puhta veega (nt pihustiga).
Nihkevuukide, eri materjalide liitekohtade (nt nurgad ja läbiviigud) ning plaatide ja muude pinnamaterjalide liigekohtade tihendamiseks kasutage silikooni Kiilto Saniteettisilikoni. NB! Glasuurimata plaate on soovitatav on enne vuukimist niisutada.
Poorseid plaate paigaldades kontrollige eelnevalt, kui lihtne on segu plaadi pinnalt maha pesta.
Vältige värve, mis erinevad palju plaatide värvist. Poorset kivi või muid poorseid materjale vuukides järgige tähelepanelikult plaadi tootja juhiseid.
Madalates ja kitsastes vuukides (klaasmosaiik või vuugiimitatsiooniga seinaplaat ) vuukimiseks võib kasutada vuugitäidist Kiilto Saumalaasti, mida on tugevdatud lisandiga Kiilto Strong, tingimusel, et vuukide laius ja sügavus on vähemalt 1 mm. Valige hele värv, sest tumedad värvid võivad eri sügavusega vuukides erineda. Me ei soovita vuukida vuugiimitatsiooniga põrandaplaate, sest segu võib praguneda.

Keskkond ja ohutus: Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga.

Tehniline informatsioon

Tehniline info (PDF)

Ohutusalane teave

Ohutusalane teave (PDF)

Üksikasjalikuma nõu saamiseks võtke ühendust:
Kiilto Eesti OÜ
Läike tee 4
75312
Rae vald
(+372) 60 31 900

Weight 3.16 kg
Dimensions 196 × 196 × 163 mm
Kasutustemperatuur

soovitus: 18–20 °C, madalaim kasutustemperatuur 5 °C

Kaubamärk

KIILTO EESTI OÜ

Kulu

0,5–1,5 kg/m² olenevalt vuugi suurusest

Segamissuhe

10 kaaluosa segupulbrit / 3,0–3,2 kaaluosa puhast vett (kontrollige segamissuhet pakendilt)

Tööaeg

Töötlemisaeg 2–3 tundi pärast vee lisamist.

Comments

Add a comment

Properties
Weight 3.16 kg
Dimensions 196 × 196 × 163 mm
Kasutustemperatuur

soovitus: 18–20 °C, madalaim kasutustemperatuur 5 °C

Kaubamärk

KIILTO EESTI OÜ

Kulu

0,5–1,5 kg/m² olenevalt vuugi suurusest

Segamissuhe

10 kaaluosa segupulbrit / 3,0–3,2 kaaluosa puhast vett (kontrollige segamissuhet pakendilt)

Tööaeg

Töötlemisaeg 2–3 tundi pärast vee lisamist.

Comments

Comments

Add a comment

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Save preferences More info

Get in touch

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?