Just Build It
All products

Klaasvill Isover RKL Facade 30x1200x1800mm 15,12m2

221.00 / PAKK

14.61€ / M2

127 in stock

+

Product Description

  • ISOVER RKL FACADE (endine tootenimetus RKL 31 FACADE) on kombineeritud soojustus– ja tuuletõkkeplaat, mis on välja töötatud niiskustehniliselt keerukate tingimuste jaoks.
  • FACADE pinnakate on veeauru väga hästi läbilaskev, tagades samal ajal vihmavee- ja tuuletiheduse.
  • Sobib kasutamiseks ka renoveerimislahenduse juures vanade piirete täiendavaks välispidiseks lisasoojustamiseks.
  • Toode on mittepõlev ning omab parimat isolatsioonivõimet mineraalvillast tuuletõkketoodete seas.
  • 2 toodet ühes > soojustus+tuuletõke.
  • Parim soojapidavus.
  • Tuleohutu lahendus.
  • UV-kindlus on 6 kuud.

ISOVER RKL FACADE on valmistatud anorgaanilisest materjalist ning ei sisalda korrosiooni põhjustavaid komponente ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Toode ei ole hügroskoopne (ei seo endaga õhuniiskust) vaid on kergesti veeauru läbilaskev ning seeläbi võimaldab ehitusniiskusel kuivada konstruktsioonist väljapoole, mis tagab niisustehniliselt hea lahenduse. Toode vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

ISOVER RKL FACADE tooteid kasutatakse peamiselt tuuletõkkeks ja täiendavaks soojusisolatsiooniks välisseintes, pööningutel ja tuulutatavates põrandaalustes. Toodet kasutatakse uusehitistes või renoveeritavates hoonetes nii kõrghoonete kui ka väiksemate elamute puhul. Kuna Facade pinnakate laseb kergesti veeauru väljapoole, siis toode on sobiv välispidiseks lisasoojustamiseks renoveerimislahendustes.

RKL FACADE on mittepõlev ning tuld mittelevitav. Tuleohutuse klass on A2-s1,d0, toode sobib kasutamiseks ehitistes ja selle osades, mille tuleohutusklass on TP1 (tulekindel) ja TP2 (tuld takistav) ning ka TP3 (tuldkartev).

Plaatide pikemas küljes olev punnsoonühendus tagab plaatide omavahelistele liitkohtadele tuulekindla ning külmasillavaba ühenduse. RKL FACADE plaatide kõik omavahelised ühenduskohad tuleb täiendavalt tihendada süsteemi kuuluva FACADE tihendusteibiga.

Dimensions 1800 × 1200 × 30 mm
Saadavus osakonnas

Männiku, Mustamäe, Pärnu, Rakvere, Tartu

Kaubamärk

Isover

Video Play
Video Play

Comments

Add a comment

Properties
Dimensions 1800 × 1200 × 30 mm
Saadavus osakonnas

Männiku, Mustamäe, Pärnu, Rakvere, Tartu

Kaubamärk

Isover

Instructional video
Video Play
Video Play
Comments

Comments

Add a comment

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Save preferences More info

Get in touch

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?