Just Build It
Kõik tooted

PENOSIL PREMIUM HYDROSTOP 1L

4.54 / TK

10 laos

+

Toote Kirjeldus

Niiskustõke ehituskonstruktsiooni tungiva niiskuse tõkestamiseks sisetingimustes.

Omadused

Lihtsalt, pintsli või värvirulliga pinnale kantav

Kaitstavaks aluspinnaks võib olla kipsplaat, betoon, krohv või tellismüüritis

Sobib ka ülevärvimiseks

Vesialuseline, ei eralda lõhna ega kahjulikke ühendeid

Kasutamise üksikasjad

Kasutusalad: Kasutatakse niisketes ja märgades ruumides poorsete seina- ja laepindade kaitsmiseks niiskuse mõju eest enne keraamiliste plaatide, vm. viimistlusmaterjalide paigaldamist. Sobib ka ülevärvimiseks. Kaitstavaks aluspinnaks võib olla kipsplaat, betoon, krohv või tellismüüritis. Vesialuseline, ei eralda lõhna ega kahjulikke ühendeid. PENOSIL Premium HydroStop-i ei kasutata maaniiskuse tõkestamiseks, märgade ruumides lausvee alla jäävatel pindadel ega tsemendisegu lisandina.

Kasutamistingimused: Kasutamisel peavad õhu-, aluspinna ja vahendi temperatuur olema vähemalt +10°C ja õhuniiskus kuni 80%. Pinnale kanda värvirulli või pintsliga.

Kasutusjuhend: Aluspind puhastada tolmust, rasvast, õlist ja lahtistest osakestest. Toode kantakse kuivale aluspinnale pintsli või värvirulliga kahes kihis. Esimene kiht: niiskustõke lahjendada veega vahekorras 1:1. Umbes 30 min. möödumisel või kui pind on kuivanud, kantakse aluspinnale teine kiht. Teine kiht: lahjendamata niiskustõke. Keraamiliste plaatide paigaldamisega võib alustada ca 4 tunni pärast, kui PENOSIL Premium HydroStopi kiht on kuivanud. Materjali kulu kahekordsel katmisel mitteimavatel pindadel 0,15 l/m², imavatel pindadel 0,3 l/m².

Puhastamine: Töövahendid ja riided pesta koheselt veega.

Säilitamine: Garanteeritud säilivusaeg 24 kuud tootmispäevast, ladustatuna niiskuskindlalt suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuridel +5°C kuni +30°C. Toode ei kannata külma.

Ohutus: Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Kanda sobivaid kaitsekindaid ja silmade või näokaitset. Vältida nahale sattumist. Täpsem ohutusinfo on kättesaadav toote ohutuskaardil (SDS).

Tehniline informatsioon

Tehniline info (PDF)

Ohutusalane teave

Ohutusalane teave (PDF)

Üksikasjalikuma nõu saamiseks võtke ühendust:
Krimelte OÜ
Suur-Paala 6
13619
Tallinn
+372 605 9301

Ostunimekirjast suuname teid Espaki e-poodi ostu vormistama

Soodushinnad kehtivad Espaki kliendikaardi olemasolul.

Kaal 1.13 kg
Mõõtmed 70 × 270 mm
Kaubamärk

KRIMELTE OÜ

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Omadused
Kaal 1.13 kg
Mõõtmed 70 × 270 mm
Kaubamärk

KRIMELTE OÜ

Kommentaarid

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo

Võta ühendust

Registreeri

Oled juba kasutaja?

Logi sisse

Pole veel kasutaja?